Standard.al

Turp!!! SKANDAL/ Policia sapo ndaloi një tjetër studente për Borchard…

0

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar një tjetër ndalim të Policisë së Tiranës për parullën në pallatin ku banon ambasadori i OSBE, në Tiranë. Në një postim në Faceook, Vasili shprehet se studentja e ndaluar është Viosana Kokla.
Dy ditë më parë, policia ndaloi në mesnatë studenten Ana Azizaj për të njëjtën arsye.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:
Turp.Skandal.Policia sapo ndalon studenten Viosana Kokla per Borchard.

Studentja Viosana Kokla ndalohet nga policia per hesap te Borchard.

Edi Rama shfrytezon Borchard per tu hakmarre me Viosanen studentes se arkitektures qe e kryqezoi kryeministrin.

Turp.Turp.Turp

Policia nuk ndalon kriminelet dhe te korruptuarit por me urdher te Edi Rames do qe tju mbylle gojen te rinjve.

Shiheni VIDEON kur kryqezohej Edi Rama.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.