Standard.al

FOTO+EMRAT/ Opozita e Rilindur! nga Eljo Hysko e deri tek…….

0

 

 

Seanca plenare e kësaj të enjteje nisi me betimin e 12 deputetëve, 8 nga radhët e opozitës dhe 4 të tjetër nga mazhoranca të cilët kanë zëvendësuar ish-deputetët socialistë që garojnë për kryebashkiakë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit.

Nga PD-LSI, u betuan Krenar Ruçi, Kostaq Papa, Suzana Topi, Selami Janishehri, Besnik Troplini (s’ka foto), Halit Valteri, Vasil Sterjofski, Edmond Stojku.

Nga PS, Florenc Spaho (s’ka foto), Ardit Konomi, Adriana Jaku dhe Eljo Hysko.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.