Standard.al

E fundit/ Policia e mban të fshehtë, rrihet për vdekje nga policia qytetari në Vlorë

0

 

Me ane te nje statusi ne fb ish kryeministri Sali Berisha shkruan nje denonci per nje krim te shemtuar qe ka ndodhur ne Vlore dhe m,bahet i fshehur nga policia e shtetit sipas denoncimit te qytetarit digital

Ja statusi i Berishes

Fshihet nga narkopolicia krimi i shemtuar, rrahja me pasoje vdekjen e qytetarit ne Vlore!

Miq, fshehja e krimeve tipar i narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!

Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.
Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor të përshëndes.
Një qytetarë me emrin Alfred Deliaj rreth 50 vjeç.
Para 3 ditësh u gjënd në sheshin e flamurit i rrahur me fraktura në kokë.
Sot ndëroj jetë.
Familjarëve në fillim u tha që ishte aksident..,më pas nuk thanë më asgjë.
Askush nuk e raportit nga mediat, apo komunikatë nga policia e shtetit.
Terr informativ verifikojeni.
Të uroj shëndet.

Fotografia e Sali Berisha

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.