Standard.al

Do shkriheni së qeshuri: Jonida e bëri lemsh anglishten, por ja si e imiton Olti Curri…

0

U komentua shumë ditën e djeshme intervista e fundit e Jonida Maliqit e cila teksa shprehej anglisht u ngatërrua dhe nuk gjente dot fjalën e duhur.

Jonida po përpiqej të tregonte se nuk është fasadë, mirëpo nuk po gjente termin në anglisht e më pas përdori fjalën ‘fallco’.

Këtë moment, Olti vendosi ta kthejë me humor dhe ka realizuar një video ku shfaqet me një cakmak për të provuar se nuk është fallco.

“Jo, jo nuk jam fasadë, nuk jam fallco. Unë jam i vërtet, lëkurë origjinale. Kë të zë be? Qani të gjithë. Provoje me cakmak”, shprehet Olti në video.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.