Standard.al

A i është mohuar viza amerikane Petrit Vasilit? Fotoja që konfirmon udhëtimin dhe marrjen e vizës për në SHBA

0

“Zëri i Amerikës”, në një intervistë me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi mbrëmjen e sotme shtroi pyetjen hipotetike dhe të pakonfrimuar, nëse Nënkryetarit të LSI, Petrit Vasili i është refuzuar viza për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por duket se e gjitha eshte nje furtune ne nje gote uji. “Standard” ka siguruar dokumentin që vërteton se Petrit Vasilit jo vetëm nuk i është refuzuar viza por pak muaj më parë ka udhëtuar normalisht drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Fotoja më poshtë e pasaportës së Petrit Vasilit konfirmon udhëtimin e Vasilit dhe marrjen e vizës për në SHBA.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.