Standard.al

Miriami dhe Arilena publikuan pamje pa makeup, komentuesit: ‘Si motra e pabesueshme’

0

Që prej pjesëmarrjes në jurinë e ‘The Voice of Albania Kids’, Arilena Ara është parë të publikojë herë pas here foto të ndryshme së bashku me Miriamin.

Dy vajzat e dashura të ekranit kanë zbuluar se gëzojnë një miqësi për të cilën janë të lumtura që të dyja.

Pak më parë ka qenë Arilena ajo e cila ka ndarë një foto së bashku me Canin, bashkangjitur së cilës ka shkruar:

“E dua shoqen time më të mirë”.

Mirëpo ndjekësit kanë vënë re detajin e pazakontë në foton e vajzave.

“Si motra ngjani, e pabesueshme. Edhe motrat nuk ngjajnë aq shumë me njëra-tjetrën. Ju sikur jeni binjake.”- i shkruan njëra prej ndjekëseve.

Image

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.