Standard.al

Zheji publikon foton!!! Ja si është dhunuar nga policia banorja e Astirit…

0

Gazetari dhe moderatori i emisionit “360 Gradë” në RTV Ora, Artur Zheji ka publikuar foton e mamasë së Dorjan Protoduarit e dhunuar nga policia.

Banorja e Astirit është dhunuar dhe në foto duket në gjendje të fikti dhe me këmbë të thyer.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.