Standard.al

Edhe sot, shira me rrebeshe dhe stuhi…

0

E martë, 14 maj 2019. Moti do të vijojë me rreshje shiu  intesive të pasuara me stuhi me intesitet të lartë në zonën Jugperëndimore. Era do të  jetë me drejtim  Jugprëndim (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me lartësi vale 1,5–2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   9/17°C

Zonat e  ulëta 12/22°C

Zonat  bregdetare 11/23°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.