Standard.al

Diplomati Nesho: Demokracia në Shqipëri po përfundon në një diktaturë të re

0

Diplomati Agim Nesho i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV ora deklaroi se demokracia në Shqipëri po përfundon në një diktaturë të re.

Nesho: Po jetojmë një kohë që demokracia në Shqipëri po përfundon drejt njëdiktature të re. Një njeri i vetëm i ka kapur të gjitha institucione dhe një gjë  e tillë kur njerëzit nuk kanë mundësi të kontrollojnë jetën e tyre por janë peng i “njëshit”./ oranews

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.