Standard.al

Publikohen pamje të reja/ “Rama e Lleshi si Assadi, shihni si u helmuan fëmijët me lëndë toksike”

0

Publikohen të reja pamje që tregojnë dhunën dhe mizorinë e policisë në protestën e djeshme të opozitës.

Gazi i përdorur pa kriter nga forcat  rendit nuk kanë kursyer as fëmijët.

Siç  shihet edhe në videon e mëposhtme, të publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha,  helmi i gazit ka prekur edhe fëmijët.

“Një video tronditëse e helmimit të fëmijëve! Shikoni si i helmuan femijët me lëndë toksike luftarake mbremë Edvin Kristaq Krimi, Vasal Kimiku dhe kriminelët e tyre me uniformë!”, shkruan Berisha mbi video.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.