Standard.al

Klevi Pojana: Dikush i ‘mbyti’ fëmijët e Tiranës dje me gaz helmues e dikush tjetër me përqafim!

0

Nënkryetari i LRI-së dhe njëkohësisht anëtar i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana, ka reaguar në rrjetin social Facebook pas dhunës së përdorur në protestën e opozitës.

Statusi:

Dikush i ‘mbyti’ fëmijët e Tiranës dje me gaz helmues e dikush tjetër me përqafim!

Dallimin gjithsecili le ta bëj vetë!

Ne nuk harrojmë, por as ju nuk do ti harroni dot ato që i keni bërë dje dhe gjithë këto vite shqiptarëve #poshtëdiktatura #RamaIK

Fotografia e Klevi Pojana

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.