Standard.al

Valencia-Arsenal, shënohen dy gola të shpejtë. Ja kush kualifikohet me këtë rezultat….

0

Valencia dhe Arsenali po diskutojnë mes tyre në “Estadio de Mestalla” biletën e finales së Europa League, shkruan

Spanjollët kalojnë në avantazh në minutën e 11-të me anë të Gameiros.

Por reagon mjaft shpejt Arsenali, pasi Aubameyang barazon në minutën e 17-të.

Arsenali ka fituar takimin e parë 3-1.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.