Standard.al

Meta me presidenten kroate Kitaroviç: Miqësi tradicionale e shkëlqyer një e ardhme edhe më e ndritur!

0

Presidenti Ilir Meta ka publikuar në rrjetet sociale një foto me presidenten kroate, Kolinda Grobar Kitaroviç. “Miqësi tradicionale e shkëlqyer dhe një e ardhme edhe më e ndritur! Shqipëri, Kroaci”,- shkruan Presidenti Meta.

Presidentja kroate mori pjesë në takimit e udhëheqësve shtetërorë të Samiti të Brdo-Brijunit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.