Standard.al

FOTO/ NATO i jep lamtumirën ushtarakes shqiptare, shkrepja emblemë e fotos nga qielli

0

Fotoja është bërë nga lart dhe siç shihet, pozicionimi i ushtarëve është bërë në mënyrë që të krijohet mbiemri i nëntetares së ndjerë, Zarife Hasanaj.
Featured image of article: Fotolajm/ Nga lart në qiell, shkrepja emblemë e NATO-s për ushtaraken shqiptareKjo është një shkrepje e bërë nga NATO në nder të nënëtetares që mbeti e vrarë pas shpërthimit të minës në Letoni.

Fotoja është bërë nga lart dhe siç shihet, pozicionimi i ushtarëve është bërë në mënyrë që të krijohet mbiemri i nëntetares së ndjerë, Zarife Hasanaj.

Foto e shkrepur nga NATO

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.