Standard.al

Publikohen pamjet e para të të porsalindurit të familjes mbretërore….

0

Duka dhe dukesha e Sussex-it kanë shfaqur për herë të parë në publik djalin e tyre të sapolindur.

Duke prezantuar fëmijën, që shfaqet i mbështjellë me një kuvertë të bardhë, meghan tha: “Ai ka një temperament të ëmbël, është vërtetë i qetë, ishte në ëndërr.”

Ndërsa të dy buzëqeshnin para kamerave, princi Harry tha: “Nuk e di nga kush e mori këtë”.

Çifti konfirmoi se ata do t’ia paraqisnin mbretëreshës, nipin e saj të vogël.

Teksa tregonin për ditët e tyre të para si prindër, Meghan tha: “Është magjike, është shumë e mahnitshme. Kam dy djemtë më të mirë në botë dhe jam shumë e lumtur.”

Pastaj shoti; “Është e mrekullueshme. Prindërimi është një mrekulli. Kanë kaluar vetëm dy ditë e gjysëm, tre ditë, por ne jemi kaq të emocionuar që kemi në krah këtë mrekulli të vogël.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.