Standard.al

Messi në gjende të rëndë psikologjike, ja çfarë i ndodh pas eliminimit….

0

Barcelona kujtoi se ishte kualifikuar dhe bëri një paraqitje katastrofë në “Anfield” përballë Liverpoolit.

Humbja 4-0 i kushtoi shumë skuadrës së Valverdes e cila u eliminua nga Champions League, ndërsa Lionel Messi për 90 minuta qëndroi në hije totale.

Por duket se kjo përmbysje ka prekur shumë nga tifozët, përfshirë edhe shoferin e autobusit që po transportonte lojtarët spanjoll nga ‘Anfield’ në hotel.

Ajo çfarë ndodhi pas ndeshjes ishte e pabesueshme, pasi autobusi e harroi lojtarin kryesor të ‘Blaugranasve’ Leo Messin brenda në stadium.

Videoja e fundit që po qarkullon në rrjetet sociale tregon se eliminimi i Barçës ka lënë pasoja të mëdha për 5 herë fituesin e “Topit të Artë” që shpesh herë është krahasuar me Zotin.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.