Standard.al

Magjik dhe të papërmbajtshëm, Ajax shënon një tjetër perlë

0

Ajax ka dyfishuar rezultatin përballë Tottenham-it, duke e ngritur sërish në peshë tifozët në shkallët e stadiumit.

Pas de Light ka qenë radha e Zyiech për të realizuar një tjetër super gol.

Pas këtij goli Ajax e sheh vetën shumë pranë finales së madhe të Madritit, ku e pret Liverpool.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.