Standard.al

Çmenduri në Anfild, Liverpoll i shënon golin e tretë Barcelonës

0

Nje Liverpol i çmendur. Sapo ka shenuar golin e trete .

Po luhet akti i dytë i gjysëmfinales së kthimit të UEFA Champions League mes Liverpool dhe Barcelonës.

Katalanasit v e kanë fituar duelin e parë me shifrat e thella 3-0.

Gjithsesi, me grintën e Jurgen Klopp dhe me aktivizimin e Xherdan Shaqirit, “The Reds” beson te përmbysja e madhe, që do i siguronte edhe kualifikimin për në finalen e madhe të 2 qershorit. Dhe duket se po ja dalin, sapo shenuan golin e trete.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.