Standard.al

Zihen me karrige dhe grushta gjatë takimit partiak…

0

Një incident ka ndodhur gjatë një tubimi të Partisë Demokratike të Kosovës në Raushiq të Pejës.

Siç raporton kallxo.com, ka pasur përleshje fizike gjatë kuvendit zgjedhor të PDK-së në këtë fshat.

Gjatë këtij kuvendi zgjedhor raportohet se nje person ka sulmuar fizikisht bashkëfshatarët, duke hedhur karrige e duke sharë, pavaresisht se aty kishte edhe gra.

E gjithë ngjarja është xhiruar nga kamerat.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.