Standard.al

“Poshtë Edi Rama, rroftë demokracia, rroftë Sali Berisha”

0

Ka nisur prej disa minutash protesta e opozitës në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan ku në krye të saj qëndron Lulzim Basha.

Qindra qytetarë kanë bllokuar rrugën duke hedhur thirrje kundër qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama. Njëri prej tyre është edhe qytetari në videon e mëposhtme i cili nuk përmbahet në thirrjet e tij: “Poshtë Edi Rama, rroftë demokracia, rrooftë Sali Berisha”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.