Standard.al

Alarmante/ Mësues e nxënës konsumojnë hashash në shkollë pa u shqetësuar fare

0

Sipas një denoncimi të publikuar në profilin e ish kryeministrit Sali Berisha, në shkollën 9 Shtatori në Topojan të Kukësit nxënësit konsumojnë hashash pa u shqetësuar fare.

Statusi:

Perdorimi i hashashit behet masiv edhe ne shkollat e Narkoshtetit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Prsh z.Berisha keto foto jan ne shkollen e mesme e bashkuar 9 shtatori Topojan. Kukes.
I nderuar z. Berisha kontrolli ne ket shkolle po thuajse eshte zero nga drejtori I narkotrafikantve Shkelzen Islamaj drejtori I shkolles lejon drogen ne shkolle nxensit pim hashash pa shqetsuar fare. Madje sipas studenti qe kam kontaktuar me ta tho se edhe disa mesues konsumoj hashash ne pushim pa shqetsuar fare. Zoti berisha kjo gje nuk ka ndodhur kurr ne shkollen e fshatit topojan te kuksit rrepekte doktor
Anonim

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.