Standard.al

Jugu këndon me iso për Sali Berishën: Edi Ramën ta përzemë…

0

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ky dy shqiptarë nga jugu i vendit po i këndojnë me iso ish-kryeministrit të vendit Sali Berisha.

Video është publikuar nga JOQ dhe mund ta ndiqni më poshtë:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.