Standard.al

Breshëri plumbash në shkollën private/ Policia asnjë reagim!!!

0

Ish-kryeminsitri Sali Berisha në një postim në Facebook, ka publikuar mesazhin e denoncuesit digjital. Në një bllok banimi në Mëzez ka ndodhur në ngjarje e rëndë ku janë dëgjuar breshëri armësh, në mesazhin e publikuar nga Berisha shkruhet se ngjarja ka ndodhur pranë një shkolle private rreth orës 21:30.

POSTIMI I PLOTË

Bersheri kallashi ne bllokun e banimit. Narkopolicia asnje reagim!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

pershendetje Z.Berisha

me lejoni te denoncoj nje ngjarje qe ka ndodhur mbrem ne Fushe-Mezez ngjitur me Shkollen Private SARINA ne oren 21:30 min! Atentat e terror me arme ne mes bllokut te banimit nuk e di a ka pas viktima apo te lenduar po thjesht kemi frike se mund te vriten kalamajt tone dhe kjo ngjarje esht fshehur nga policia e drogmenit.

te lutem anonim rrespekte

Kujtojmë se në ketë zonë vetëm pak ditë më parë një i ri mbeti i plagosur në këmbë pasi u qëllua me armë. Një ditë më vonë policia bëri të mundur arrestimin e autorit që ishte një 26-vjeçar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.