Standard.al

Tragjike/ Hidhet nga kati i 8 i një pallati, 30 vjeçari gjen vdekjen e menjëhershme

0

30 vjeçari ka lënë të shkruar edhe një letër në shtëpi në të cilën ai ka lënë amanet për fëmijët dhe gruan ku i kërkon edhe falje për këtë të fundit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një 30 vjeçar është hedhur nga kati i 8 i një pallati dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Aleksandria” dhe viktima dyshohet të jetë vetë-hedhur, ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbulimin e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Mësohet se viktima ishte babai i një fëmije ndërkohë që bashkëshortja e tij është shtatzënë dhe prisnin një fëmijë tjetër.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.