Standard.al

Rinasi, bllofi me gruan grabitëse/ Fotoja e shpërndarë i përket një gruaje të pafajshme

0

Ka rezultuar një bllof i rëndë lajmi i shpërndarë nga burime jo zyrtare të policisë, lidhur me implikimin e një gruaje në bandën e grabitjes së Rinasit.

Gruaja, fotoja e të cilës gjendet tashmë në rrjet dhe në të gjitha mediat online, jeton në Gjermani prej disa muajsh dhe nuk ka asnjë lidhje me grabitjen e parave. “Klan Plus” gjeti familjen e saj dhe arriti të kontaktojë me Elona Bicin, ndërsa mëson se e dyshuara si anëtare e bandës është një grua tjetër, me të njëjtin mbiemër./KlanPlus/

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.