Standard.al

Protesta e opozitës/ Ku do të jetë Kryemadhi, zbulohet shpërndarja e ish-deputetëve të LSI-së

0

Do të nisë sot në orën 18.00 mosbindja civile ku do të bllokohen nyjet kryesore të rrugëve, me qëllim bllokimin e plotë të qarkullimit rrugor.

Mësohet edhe Shperndarja e ish-deputeteve te LSI ne protesten e sotme

Kryetarja Monika Kryemadhi, Sekretari i Pergjithshem Endrit Braimllari, ish-deputetet Nasip Naco dhe Nora Malaj do te jene te rrethrrotullimi i Plepave ne Durres.

Ne Tirane, ne sheshin Shqiponja, Petrit Vasili, Klajda Gjosha dhe Floida Kerpaci

Ne Elbasan, Edmond Haxhinasto

Ne Milot, Viktor Tushaj, Perparim Spahiu dhe Agron Cela

Ne Fier, Kejdi Mehmetaj

Te sheshi shqiponja, do te jete edhe ish-deputetja Silva Caka.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.