Standard.al

Parashikimi i motit, e enjte 25 prill 2019

0

E enjte, 25 prill 2019: moti do të mbetet  me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare ku nuk përjashtohet mundësia  e rreshjeve të pakta. Era do të  jetë  me drejtim  Veriperëndim  (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3-4 me larësi vale 0,5–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten të larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/27°C

Zonat e  ulëta   12/32°C

Zonat  bregdetare 13/28°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.