Standard.al

Zbulohet e dashura e John Shahut dhe qenka modelja seksi shqiptare…

0

John Shahu është një ndër këngëtaret e rinj shqiptarë më të talentuar dhe pas suksesit në “Kënga Magjike 2017” ku fitoi çmimin “Best new artist”, karriera e tij pësoi vetëm rritje dhe kulmoi me bashkëpunimin “Mike” me Elvana Gjatën dhe Ledri Vula.

Por si është jeta sentimentale e John Shahut? Siç duket këngëtari i ri po jeton një romance me një modele shumë simpatike.

Burime për “Iconstyle.al”, bëjnë me dije se John Shahu është i lidhur me modelen 20-vjeçare Megli Haskaj. Për të gjithë ju që nuk e njihni, Meglin e kemi parë videoklipin e këngës “Beautiful”, të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës.

Dyshja është fotografuar bashkë në Tiranë, por edhe pse larg, burimi konfirmoi se bëhet fjalë për John Shahun dhe Megli Haskajn.

Image

ImageImage

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.