Standard.al

Vasili: Kur shkollëpaku i ministrisë i prish imazhin familjes së KM i bie që imazhin i Shqipërisë e bën copë fare

0

Pas lajmit të publikuar se është partnere e Gent Cakajt, është përgjigjur vajza e bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, ish-kreu i Grupit Parlamentar, Petrit Vasili ka komentuar me tone ironizuese në rrjetin social Facebook.

Statusi:

Ua ua po keta te KM ju eshte bere mania e padive si incontenca urinare,ngaqe nuk e ndjejne e bejne vend e vend me nje fjale.

Lexojeni kete link dhe gajasuni.

Kur ky shkollepakuci i ministrise se jashtme i prish imazhin familjes se KM i bie qe imazhin e Shqiperise e ben cope fare.

“E lidhur me Gent Cakajn”/ Vajza e gruas së Ramës padit mediat

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.