Standard.al

Parashikimi i motit, 24 prill 2019

0

Dita e mërkurë, 24 prill 2019, moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të pakta deri mesatare. Era do të  jetë  me drejtim  Jugperëndim  (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me larësi vale 1,0–2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/23°C

Zonat e  ulëta   12/28°

Zonat  bregdetare 13/26°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.