Standard.al

“Komunizmi ka lënë pinjojtë e tij në pushtet”, Mertiri: A më shpjegon njeri pse Spartak Braho ende është deputet?

0

Publicisti i njohur Ergys Mertiri ka komentuar në rrjetin social facebook debatin e shumëpërfolur mes pedagogut Agron Tufa dhe deputetit Spartak Braho.

Statusi:

Ata qe mendojne se komunizmi eshte zhdukur dhe nuk i ka lene pinjojte e tij ne pushtet, a me shpjegojne dot se per cilat merita Spartak Braho vazhdon te jete deputet edhe sot pas 30 vjetesh, ndersa kerkon te heqe nga puna Agron Tufen?

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.