Standard.al

“Dita e Mbretit nga ambasada e Holandës”, Meta zbulon idhullin e fëmijërisë

0

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka marrë pjesë në takimin e organizuar me rastin e Ditës së Mbretit nga ambasada e Holandës. Meta shpreh falenderimet dhe mirënjohjen duke e vlerësuar si një vend i rëndësishëm për Evropën.

Statusi:

Kënaqësi të merrja pjesë sot në pritjen e organizuar me rastin e Ditës së Mbretit nga ambasada e Holandës🇳🇱, një vend mjaft i rëndësishëm për Europën dhe të ardhmen tonë europiane🇪🇺.
Me interes pashë ekspozitën e fëmijëve shqiptarë🇦🇱 me piktura, me rastin e 350-vjetorit të ndarjes nga jeta të Rembrandtit.
I lumtur të merrja dhuratë një libër për Johan Cruijff-in, idhullin e fëmijërisë time, aq më tepër tani që Ajax-i po rikthehet si atëherë.🇦🇱🤝🇳🇱

Fotografia e Ilir Meta

Fotografia e Ilir Meta

Fotografia e Ilir Meta

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.