Standard.al

Brenda ditëlindjes luksoze të Olsi Bylykut, partnerja e tij i bën suprizën e paharrueshme

0

Ditë më parë aktori i humorit Olsi Bylyku festoi 21 vjetorin e lindjes së tij.

Por ditën e djeshme aktori ka publikuar pamje nga festa madhështore e tij.

Dhe e gjithë supriza ishte përgatitur nga njeriu i zemrës së tij, për të cilën aktori shpreh falenderimet e tij personale.

Nga fishekzjarret  deri tek darka elegante me të afërm ishin përgatitur nga partnejra e aktorit.

Bukuroshja brune që i ka rrëmbyer zemrën Olsit ishte bërë mjaft simpatike e veshur me një kostum të bardhë.

Nuk munguan dhe foto e çiftit që tashmë e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

“Faleminderit njeriu im i zemrës për këtë surprizë të paharruar!”, shkruan Olsi në Instagram.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.