Standard.al

Aksident në Lezhë-Milot, dy të plagosur…

0

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Treshit.

Të plagosurit, identiteti i të cilëve ende nuk dihet janë dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.