Standard.al

“Po goditet PD në momentin e saj më të vështirë!?” Reagon gazetari: Opozita është në moment të vështirë kur nuk ka popullin, jo Ramën

0

Gazetari Çim Peka në qëndrimin e tij personal është shprehur me tone ironizuese ndaj qeverisë Rama. “Nje opozite eshte ne moment te veshtire kur nuk ka popullin me vete, jo kur ka Ramen kunder”, shkruan gazetari në rrjetin social Facebook.

Statusi:

“Po goditet PD ne momentin e saj me te veshtire!?” Jeni ne terezi? Si qenka ne momentin me te veshtire opozita qe po mbush sheshet me shume se kurre ne Shqiperine me te t’kurrur ne popullsi? Nje opozite eshte ne moment te veshtire kur nuk ka popullin me vete, jo kur ka Ramen kunder!! Ceshtja eshte kur opozita dhe ky lum njerzish te vendosin ta trajtojne Ramen dhe kete idiotin e ministrise se Brendshme si bande, jo vetem ne retorike politike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.