Standard.al

Patozi ‘masakrohet’ nga komentuesit: turp te kesh për këtë çorbë që e kurdise në restorantet e Kryemunistrit…

0

Në reagimin e tij të parë pas krijimit të partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi është kryqëzuar nga ana e komentuesve, të cilët duket se nuk e kanë pritur aspak mirë vendimin për themelimin e kësaj force të re.

Shumë prej ndjekësve e quajnë Patozin një vegël të Edi Ramës, i cili do të shërbejë si fasadë për legjitimimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga ana tjetër ka dhe ndjekës që mendojnë se shpejtësia me të cilën u bë regjistrimi i Bindjes Demokratike në KQZ tregon shumë për ata që e kanë sponsorizuar.

Disa prej komenteve që janë lënë në profilin e Patozit:

– O laro te jesh i sigurt se do perfundosh si bamka bojaxhit pollot dhe bkushet.sa do te jem i pakenaqur me pd vote ty kurre nuk te jap.

– Per mendimin tim ke gjetur momentin me te pa pershtatshem per krijimin e partise. Eshte ky moment i cili te paragjykon keq dhe realisht kompromenton qellimin.

–  Astrit,ne jemi te bindur se PD ne te cilen ke aderuar dhe perfituar dhe ti behet me e forte kur bashkohet e jo kur ndahet sipas menyres idhnake tuaj.Gjithesesi jeni ne te drejten tuaj te krijoni cdo lloj formacioni politik,por me dhimsen realisht votat qe kam hedhur per ty nder vite .Na ke zhgenjyer Astrit!

– Astrit turp te kesh për këtë çorbë që e kurdise në restorantet e Kryemunistrit.
Por një gjë duhet ta dish mire qe nuk po dëmton ato që të kanë dëmtuar ty karjeren sps karjera jote duhet të mos prekej se e ke te hipotekuar ti medemek,por po hedh baltë mbi demokratët ata që të kanë dhënë për karrierën tënde dhe ti sot ja shpërblen duke dashur ti prishesh kauzën që ata e kanë për egzistence!! Astrit ti spaske kaull qenke shumë i ulët si burrë që të kemi mbajtur! TURP.

– Z,Patozi respekte per te shkuaren tende per kontributin qe ke dhen per PD ,po keqardhje per te tashmen edhe te ardhmen ,thjeshte u mbyte ne nje pik uj ,ose pive aq shum nga Rama sa te mori edhe mendjen

– Pershendetje,BD-ja ta them une pse vjen:-,vjen per ti sherbyer ne parlament Rames me shoke njesoj sikur beri edhe Bamka qe tani sdihet nga degdiset…Kshu do perfundosh edhe ti nga ai Patozi i madh qe ishe dhe perfundove i shitur,te bleu nje kalbesire e nje sistemi te korruptuar dhe kriminal.U BERE PJESE E NJE LOJE TE SHEMTUAR.

– Zoti Patozi si arite me i mbledh aq shpejte aq firma sa per tu regjistruar ne gjykate?
Apo edhe ju jeni eksperimenti tjeter i Rames ashtu siç ishte Libra ne zgjedhjet e kaluara

–  Turp te kesh . Po kontribuon oksigjen per Ram Drogen se PD dhe opozites nuk i ben asnje dem ti dhe ca shoke te tujt si puna bamirit

– Me liber shpie ç..p…pragu o pleher besprere i shitur te kundershtari per ti sherbyer pysht-tetit me bastard ne planet !! Koha do tregoje dhe rezervoje nje vend si legen i degjeneruar siç dhe je ne te vertet !!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.