Standard.al

“Nuk ka Lal dhe Llesh që na ndal”, shpërthen ish-deputeti: Qeverinë e ka kapur krimi për veshi

0

Në mbështetje të banorëve në protestën e Unazës së Re, ish-deputeti i PD Klevis Balliu tha se krimi ka e kapur këtë qeveri. Balliu u shpreh se këtë qeverine e ka kapur krimi për veshi.

Ai shtoi se qeveria është kapur nga krimi dhe oligarkët.

“Kjo qeveri është kapur nga krimi dhe oligarkët. Këta bashkëpunojnë me krimin dhe oligarkë. Këta bashkëpunojnë me lloj-lloj kriminelësh. Ju bëni filma.

Ju vetëm filma dini të bëni. Edhe për grabitjen në Rinas, arrestohet dy veta në servise, duke dhënë spektakël, sepse nuk kapni dot ata të vërtetët, sepse bashkëpunoni e nuk mundeni. Por tani është koha e qeveritarëve dhe furia e tyre do iu rrëzojë. Nuk ka Lal dhe Llesh që na ndal”, tha Balliu ndër të tjera.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.