Standard.al

Moderatorja e njohur flet për ish-dashurinë e saj, “pendohem kur mendoj për vuajtjet”

0

Fjoralba vendosi të ndante disa informacione për jetën e saj private dhe tregoi qartë  vuajtjet e dashurisë së saj dhe pendimin.

Moderatorja, Fjoralba Ponari ka zgjedhur gjithmonë të jetë e heshtur përballë pyetjeve për jetën e saj personale. Pak kohë më parë ajo postoi një foto në Instagram ku ishte duke u puthur me të dashurin e saj. Ajo nuk komentoi asgjë në lidhje me këtë.

“Pendohem kur mendoj vuajtjen që kam kaluar, por jo eksperiencën sepse më ka rritur si njeri!”– i përgjigjet Fjoralba komentit të komentueses.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.