Standard.al

Foto/ Berisha kap “mat” Ramën në Holandë: Kontroll special nga policia

0

Ish-kryeministri, Sali Berisha në rrjetin social facebook ka publikuar një foto, në të cilën shihet kryeministri Edi Rama, gjatë një kontrolli nga autoritetet kufitare. “Kontroll special, shkruan Berisha, duke iu referuar edhe vjedhjeve që kanë ndodhur në Shqipëri dhe sidomos rritjes së kriminalitetit në vend.

Statusi:

Kontroll special nga autoritetet policore te kufirit te Mbreterise se Hollandes! sb

Fotografia e Sali Berisha

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.