Standard.al

Vdekja e 25-vjeçares 1 orë pas lindjes, i gjithë stafi i spitalit shoqërohet në polici

0

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Spitalin e Elbasanit, ku një 25-vjeçare humbi jetën vetëm 1 orë pas sjelljes në jetë të fëmijës së saj të parë, është shoqëruar në polici i gjithë stafi i spitalit që ka marrë pjesë në operacion.

Mes të shoqëruarve janë edhe mjekët që bënë operacionin për lindjen e fëmijës, Ardian Kadefciu dhe Kasem Dylgjeri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.