Standard.al

Tragjedi! Burri vret gruan, nusen e djalit dhe veten në sy të mbesës 2 vjeçare

0

Dy orë pasi ndodhi krimi, 2-vjeçarja është nxjerrë nga familjarët pasi hetuesia realizoi hetimet e para.

Një vrasje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në  lagjen “Dardania” në Prishtinë ku një person vrau gruan e tij, gruan e djalit e më vonë vrau edhe veten.

Personi H.K. përgjegjës i vrasjes së trefishtë mësohet të ketë qenë me probleme mendore, i cili edhe një vit më parë kishte tentuar të vriste gruan e tij.

E pranishme në vendin e krimit ka qenë edhe mbesa 2-vjeçare e cila ka parë të gjithë ngjarjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.