Standard.al

Partia e re, Ilir Demalia: Partia Llozi që Rama do ta përdorë si lloz në porta pa lloz të Rilindjes

0

Analisti, Ilir Demalia, ka ironizuar krijimin e partisë së re Bindja Demokratike,që sipas të gjitha gjasave do të drejtohet nga ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi.

Duke e pagëzuar si “Partia Llozi”, Ilir Demalia shkruan në facebook se “më kollaj hap një parti për të mbyll një llogari me Rilindjen qeveri se sa një kioskë për një hallexhi”.

“Bordi drejtues i Llozave përbëhet, nga Astrit Palllozi, Leonard Ollozi, Fabian Topollozi dhe Ardian Kollozi” vijon Demalia.

Analisti i uron punë të mbarë partisë që do të përdorë Rama si lloz në porta pa lloz të Rilindjes me këta kara-llogjozë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.