Standard.al

“Partia e Patozit si LIBRA e Blushit me Maqo Lakrorin, thërret demokratët e dëshpëruar”

0

Avokati i njohur, Altin Goxhaj ka komentuar krijimin e partisë së re nga Rudina Hajdari dhe Astrit Patozi. Goxhaj ka reaguar në rrjetin social Facebook me tone ironizuese ndaj deputetit Patozi.

Statusi:

Deshperimi politik ia err syte robve njesoj si ai qe po mbytet beson cdo gje!
Por kjo partia e Patozit eshte identike si LIBRA e Blushit: karrem per te marre ne qafe demokratet e deshperuar!
Kujtoni skenarin e Blushit me Maqo Lakrorin per llogari te Edit ne 2009 qe e perseriti Patozi ne 2017 me Selamin per llogari te Lulit!
Jane te njejtat faqe te manualeve te Soros 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.