Standard.al

Çfarë po ndodh? Kryebashkiakët e djathtë në zyrën e Bashës

0

Pas takimit me kryetarët e partisë në rrethe, kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur gjatë mesditës edhe krerët e bashkive të djathta. Siç bëhet e ditur, takimi ka nisur rreth orës 14:15 në selinë e PD-së dhe të pranishëm kanë të gjithë kryebashkiakët e djathtë.

Takimi ka zgjatur më shumë se 1 orë e 30 minuta. Në këtë takim është diskutuar për aksionin opozitar. Gjatë paradites është vendosur që në 11 maj në orën 18:30 minuta të zhvillohet protesta e 4-të kombëtare e opozitës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.