Standard.al

Arbana Osmani harron bashkëshortin, kalon fundjavën me të dashurin e ri

0

Pas fjalëve që qarkullonin në media kohët e fundit për një lidhje të Arbana Osmanit me regjizorin Eduart Grishaj, ku moderatorja e njohur është parë shpesh në shoqërinë e tij pas ndarjes nga ish-bashkshorti i saj, duket se me kalimin e kohës aludimet e mediave rozë po shkojnë drejt konkretizimit.

Edhe këtë fundjavë Osmani duket se e ka kaluar nën shoqërinë e Grishaj, dhe një gjë e tillë vihet re edhe nga fotot që ajo ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Në fotot e publikuara për ndjeksit e saj, Osmani shihet duke luajtur tenis së bashku me Grishaj dhe miq të tjerë të saj. Mesa duket moderatorja po kalon momente të bukura  nën shoqërinë e partnerit të saj të ri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.