Standard.al

VIP-at pa make-up, ja si duken….

0

Dje, me fytyrë të zhveshur dhe me flokët e pa krehur, Victoria Beckham ndau një selfie të shkrepur në mëngjes në ditëlindjen e 45-të të saj.

Këtë Snap të bashkëshortes e ka hedhur në Story në Instagram David Beckham i cili ka shkruar:

“Kur fëmijët zgjohen në 6 të mëngjesit, ditën e ditëlindjes tënde”.

Por Viktoria nuk është e vetmja që ka bërë një postim të tillë.

Duke qenë se vipat tanimë dokumentojnë gjithçka ndodh në jetët e tyre në rrjetet sociale. Së fundmi është kthyer në një trend edhe postimi i fotove pa tualet.

Fotot:

Image

Image

Gigi Hadid

Image

Naomi Campbell

Image

Kourtney Kardashian

Image

Holly Willoughby

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.