Standard.al

”Ujë dhe sapun”, Eni Çobani poston foton pa filtra, komentet i bëni ju….

0

Eni Çobani mbetet prej vitesh një nga juristet më të dashura për publikun e që me rubrikën ‘Shiheminë gjyq’ ka ndihmuar qindra shqiptarë.

Në ‘Instagram-in’ e saj ajo publikon herë pas here ‘feedback-un’ që merr nga puna e saj por jo vetëm.

Juristja e njohur herë pas herë publikon dhe foto nga jeta e saj private që nuk kalojnë pa marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Gjithashtu Enin jemi mësuar gjithmonë ta shohim të kuruar deri në detaje.

Por ditën e sotme ajo ka shuar kuriozitetin e të gjithëve se si duket thjesh ujë dhe sapun.

Në një foto të publikuar në Instastory Eni shfaqet e veshur sport me një kapele në kokë dhe pa pike makeup-i  dhe sërish duket  bukur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.