Standard.al

I huaj apo shqiptar? Shihni reagimin epik të Besa Kokëdhimës kur Ermali e pyet për partnerin…

0

E ftuara speciale sonte në emisionin ‘Xing me Ermalin’ do të jetë këngëtarja Besa Kokëdhima.

Këngëtarja pas një mungese në skenë do të flas për projektet e saja më të reja si dhe për jetën private të saj.

E përsa i përket jetës së saj private teksa Ermali po e pyeti se çfarë mund të na thotë, këngëtarja nisi të tregonte një histori të veçantë të saj.

“Po më shikonte, unë po e shikoja, ne po dashuroheshim në distancë”, shprehet Besa në videon promo të emisionit.

Nuk e dimë ende se për kë e ka fjalën, por Ermali nuk e lë me kaq.

Ai më pas nis të pyesë për të gjetur identitetin e mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares ndërsa jep alternativat nëse është norvegjez, apo pogradecar.

Më poshtë mund të shihni reagimin fantastik të këngëtares që për pak na bëri ta besojmë:

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.