Standard.al

Plas grushti mes Salianjit dhe Ralf Gjonit pas emisionit “Open”

0

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianjindje deputeti Ralf Gjoni patën një përplasje teksa ishin të ftuar në emisionin “Open”.

Salianji i tha Gjonit fundërrinë politike, dhe se sipas tij deputetët e rinj janë futur në Parlament vetëm për të marrë rrogën.

Por Dosja.al ka mësuar se ky sherr nuk ka përfunduar me kaq. Salianji dhe Gjoni janë zënë me grushte, pasi kanë dalë nga studioja

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.