Standard.al

WOW.Ja sa paguhet Arbenita Ismajli për një fotosesion

0

Fero dhe Arbenita Ismajli janë bërë një nga çiftet më të komentuara nga publiku.

Duket se ata kanë një kimi të mrekullueshme me njëri-tjetrin dhe nuk hezitojnë ta shfaqin atë edhe nëpër komente të ndryshme në rrjetet sociale

E përsa i përket Arbenitës, modelja  është shumë aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjete sociale e fotot e saj tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Por së fundmi, “Gazeta Express” ka raportuar se për një fotosesion bukuroshja paguhet 2000 euro. Vërtet wow!

Por megjithatë kjo shifër është më se e besueshme duke pasur parasysh linjat dhe look-un sexy të Arbenitës e cila nuk ngurron që herë pas here të publikojë foto provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

ImageImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.